Oświadczyny to jeden z najważniejszych i najszczęśliwszych dni w życiu zakochanych osób, tuż po ślubie czy narodzinach. Poszukiwaniom idealnego pierścionka zaręczynowego z pewnością towarzyszył będzie stres i niepewność. Dla mężczyzn jest to wybór niezwykle trudny, w końcu ukochana będzie go nosiła do końca życia. Nie bez powodu przywiązuje się tak dużą wagę do wyglądu pierścionka, który staje się symbolem miłości przypominając o tym ważnym dniu, a także z czasem, tworząc tradycję, jest przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Jak wybrać idealny pierścionek?

Chcąc wybrać idealny pierścionek należy odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań. Pierwszym z nich jest kolor złota, który najczęściej nosi wybranka. Jaki fason preferuje, czy są to klasyczne, a może bardziej nowoczesne formy. Czy będzie to kamień szlachetny, półszlachetny czy cyrkonia? Jaki rozmiar pierścionka nosi?
W gruncie rzeczy nie są to pytania bez odpowiedzi. Aby poznać rozmiar czasem wystarczy tylko podpytać kogoś z bliskich wybranki, jeśli jednak nikt nie zna odpowiedzi na te pytanie, powinniście posłużyć się małym podstępem, np. pożyczyć pierścionek od ukochanej, bądź w ostateczności „zmierzyć go na swoim palcu”. Przy doborze koloru złota należy zwrócić uwagę jaką biżuterie dziewczyna nosi na co dzień. Jeśli preferuje srebro – sugerujemy, aby pierścionek był wykonany z białego złota, tak aby współgrał z resztą biżuterii. Kiedy reszta biżuterii jest delikatna i subtelna, idealnie sprawdzi się klasyczny fason z jednym centralnym kamieniem, w przypadku bogatych form, odpowiednie będą fasony fantazyjne bądź wielokamieniowe.

Zapewniamy, że każdy pierścionek będzie wyjątkowy dla wybranki. Niesie on bowiem ze sobą wspomnienia najpiękniejszych chwil, a także jest odzwierciedleniem charakteru i osobowości.

Oczywiście, jeżeli mimo wszystko rozmiar okaże się nieodpowiedni pamiętajcie, że możecie dopasować go u nas bezpłatnie już po okazaniu.